Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип продукт: Универсална задна светлина за превозни средства
Предназначение: Сигнализация от задната страна на превозното средство
Функции: Габарит, стоп, мигач и/или светлина за заден ход в зависимост от конкретната конфигурация..
34.77€
без ДДС:34.77€
Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип продукт: Универсална задна светлина
Предназначение: Сигнализация и повишаване на видимостта отзад
Цвят на светлината: Не е посочен
Светлинен източник: Не е посочен
Захранване: Не е посочено
Режими на работа: Не са..
34.77€
без ДДС:34.77€
Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип: Универсална задна светлина
Предназначение: Сигнализация и подобряване на видимостта отзад
Монтаж: Универсален монтаж според конструкцията на продукта
Захранване: Не е посочено
Светлинен източник: Не е посочено
Ра..
36.81€
без ДДС:36.81€
Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип продукт: Универсална задна светлина
Предназначение: Сигнализация и осветяване на задната част на превозно средство
Монтаж: Подходяща за универсално приложение според конструкцията на превозното средство
Източник на светли..
32.72€
без ДДС:32.72€
Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип продукт: Универсална задна светлина
Предназначение: Не може да бъде потвърдено без конкретен производител или продуктов модел
Източник на светлина: Не е посочен
Работно напрежение: Не е посочено
Мощност: Не е посочена..
18.41€
без ДДС:18.41€
Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип продукт: Универсална задна светлина
Предназначение: Осигуряване на видимост и сигнализация в задната част на превозно средство или оборудване
Осветителна технология: LED
Цвят на светлината: Червен
Монтаж: Универсален ..
49.08€
без ДДС:49.08€
Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип продукт: Универсална задна светлина
Предназначение: За монтаж на задната част на превозни средства, ремаркета, каравани и други приложения
Функции: Задна светлина, стоп светлина и светлина за посока според конкретната конфигу..
23.52€
без ДДС:23.52€
Универсална задна светлина
Технически характеристики
Тип: универсална задна светлина
Предназначение: сигнализация и осветяване на задната част на превозни средства
Функции: габаритна светлина, стоп светлина и светлина за мигач според конфигурацията на модела
Монтаж: подходяща з..
72.60€
без ДДС:72.60€
Универсална задна светлина и мигачи
Технически характеристики
Тип: универсална комбинирана задна светлина с мигачи
Функции: габарит, стоп светлина и мигач
Източник на светлина: LED диоди
Работно напрежение: 12 V
Цвят на светлината: червен за габарит и стоп; жълт/оранжев за мигач
Монтаж..
63.40€
без ДДС:63.40€
Универсална задна светлина и мигачи
Технически характеристики
Тип продукт: задна светлина с интегрирани мигачи
Приложение: автомобили, ремаркета, каравани, бусове, селскостопанска и строителна техника
Предназначение: габаритна светлина, стоп светлина и мигач
Монтаж: универсален..
47.04€
без ДДС:47.04€
Технически характеристики
Продукт: Универсална задна светлина и мигачи
Предназначение: Задна сигнализация на превозни средства
Функции: Задна светлина и мигачи
Монтаж: Универсален монтаж
Електрическо свързване: Чрез кабели към електрическата система на превозното средство
..
42.95€
без ДДС:42.95€
Универсална задна светлина и мигачи
Технически характеристики
Тип продукт: универсална задна светлина с вградени мигачи
Функции: габаритна светлина, стоп светлина и мигачи
Светлинен източник: LED диоди
Работно напрежение: 12 V
Цвят на задната светлина: червен
Цвят на мигачите: жълт/ора..
42.95€
без ДДС:42.95€